fbpx

Dom Numer 1

Dom Numer 1, czyli większy. Pomieści do 8 osób, ma powierzchnię ok. 100 m. kw. Jest idealną propozycją dla dwóch rodzin z dziećmi, lub grupy znajomych. Dom jest komfortowo wyposażony, po generalnym remoncie w 2019 roku. Ogrzewanie domu: podłogowe, grzejnikowe oraz kominek.

Opis pomieszczeń:

Parter. Salon kominkowy z dwoma podwójnymi, rozkładanymi łóżkami. Salon posiada panoramiczne okno wychodzące na strumień i zagajnik. Tutaj także znajduje się wyjście na 30 metrowy taras zlokalizowany od strony strumienia. Na parterze mieści się przestronna łazienka z pralką i prysznicem oraz duża, nowoczesna kuchnia ze stołem jadalnym.

Pierwsze piętro. Jasny pokój z podwójnym łóżkiem, z panoramicznym oknem wychodzącym na strumień i zagajnik. Pokój posiada balkon, który znajduje się od nasłonecznionej, południowej strony. Na tym poziomie znajduje się także kącik relaksacyjny z wyjściem na drugi balkon oraz łazienka z prysznicem.

Poddasze zajmuje mały pokoik sypialniany dla dwóch osób.

Dom otoczony jest pięknym, kojącym szumem potoku i zielenią. W dolnym ogrodzie znajduje się sauna, balia ogrodowa i miejsce na ognisko.

Wifi – dostępne. Uwaga, nie mamy telewizorów!