Częste pytania Gości. Jak wyglądają tarasy naszych domów?

Dość częstym pytaniem, jakie nam zadajecie jest pytanie o tarasy domów. Czy w ogóle są? Czy pomieszczą Waszą grupę? Jaki jest z nich widok? Czy są blisko do strumienia? Postanowiliśmy, że spiszemy najważniejsze tematy i pokażemy Wam jak to wygląda naprawdę.

Najważniejsze – obydwa domy posiadają tarasy. I wiemy, że korzystacie z nich nie tylko latem, ale i zimą. Pewnie dlatego, że są one „zawieszone” w ten sposób, że nie tylko widać z nich dolny ogród, ale także pięknie słychać głośny szum Rybnego Potoku. Płynie on dosłownie pod oknami (i tarasami) domów.

Dom Numer 1.

Taras ma ponad 30 metrów kwadratowych powierzchni. Jest naprawdę przestronny. Na tyle, że bez problemu pomieści 8 osobową grupę osób biesiadującą przy stole, lub odpoczywającą w słońcu. Odnośnie słońca – tak, taras do opalania nadaje się idealnie! Środek dnia należy do osób lubiących się ogrzać, druga połowa dnia dla tych, którzy wolą relaks w cieniu. Z tego miejsca możecie podziwiać nasz dziki, dolny ogród z balią i paleniskiem w jego w centralnej części.

Dom Numer 2.

Jeśli lubicie jedzenie na świeżym powietrzu dajemy słowo, że na tym tarasie polubicie to jeszcze bardziej. Śniadanie przy rwącym, górskim strumieniu jest czymś absolutnie wyjątkowym. Na tym tarasie znajdziecie stół dla czterech osób i bezpośrednie zejście do Rybnego Potoku. A wieczorne wino wśród gęstych, zielonych drzew zostawicie w pamięci na bardzo długo.

Szukasz domu do wynajęcia w Zawoi?
Dobry trop! Informacje, rezerwacje: Zawoja 1725.